Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kia Sorento 2.4i '05 - jakieś opinie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kia Sorento 2.4i '05 - jakieś opinie?

    Zamieszczone przez Eidos71
    Sorry za wywód off top, ale sączę 4-tego whiskacza i jestem w stanie, w którym temat zarobków, cen i polskiej polityki podnosi mi maksymalnie ciśnienie
    rozumiem i popieram
    Zamieszczone przez Eidos71
    Powoli znowu wracają czasy, gdy auto (tym razem jego użytkowanie, a nie posiadanie) staje się luksusem w Polsce...
    czyli jest gorzej niż kiedyś... :? Kiedyś jak już kupiłeś autko, to nie było czymś nadzwyczajnym go utrzymać. Nawet kupić (w czasach kartek) paliwko na lewo po wyższej cenie. A dziś... masz autko i kupic paliwo po normalnej :evil: cenie to osiągnięcie. Dla coraz bardziej zamożnych.

  • #2
    Kia Sorento 2.4i '05 - jakieś opinie?

    Ktoś miał może styczność z takim autem?
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

    Komentarz


    • #3
      Re: Kia Sorento 2.4i '05 - jakieś opinie?

      Zamieszczone przez Agamek12
      Ktoś miał może styczność z takim autem?
      a kto Ci to bedzie tankował? :diabelski_usmiech
      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

      Komentarz


      • #4
        Agamek12, znów kombinujesz zmianę? Miałem okazję przejechać się jako pasażer po trasie Leszno - Bartoszyce takim sprzętem z dieslem i powiem Ci, że nie jest tak źle jak się spodziewałem... Fotele mogłyby być trochę lepiej wyprofilowane, plastiki trochę bardziej miękkie, ale tak w gruncie rzeczy jest okej. Wujo mówił, że auto mimo 200 kkm nakukanych w ciągu 1,5 roku się nie psuło, eksploatacja ograniczała się do przeglądów. Automat nie był demonem szybkości, ale ogólnie daje radę.

        P.S. Wujek powozi się teraz 4Runnerem 4,7 V8 i trochę żałuje zmiany.

        Komentarz


        • #5
          RafalekM, to nie jest auto dla mnie... Mój kuzyn znalazł gdzieś we Francji jakąś mega-okazję i zastanawia sie nad kupnem - zadzwonił do mnie z pytaniem co o takim zakupie sądzę...
          Adam... Używam:
          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
          Passek: B6 175KM/366Nm

          Komentarz


          • #6
            Okazja we Francji? Darowałbym sobie już to auto... A co do tego silnika, na moje to może być muł. 140 koni do takiej stodoły to trochę mało. Będzie paliło jak smok, a jeździć rewelacyjnie też nie będzie.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X